Barcelona pokonała u siebie Athletic Bilbao 2:1

W najważniejszym momencie drugiej rundy La Liga Barcelona pokonała u siebie Athletic Bilbao 2:1 i odniosła dwa zwycięstwa ligowe z rzędu, co wywołało ogromne emocje wśród fanów.

Będzie to pierwszy mecz Barcelony u siebie w La Liga w tym sezonie. W 24. minucie pierwszej połowy młodzieniec Barcelony Yamal wykorzystał okazję i otworzył wynik dla gospodarzy. tanie koszulki piłkarskie Po tym jak bramkarz przeciwnika obronił rzut wolny na polu ataku, wyprowadził piłkę poza pole karne w celu dostosowania, po czym spokojnie strzelił piłką w lewy dolny róg bramki. Athletic Bilbao wyrównał po rzucie karnym w 42. minucie, a Sansette wykonał rzut karny, zmieniając wynik na 1-1.

W drugiej połowie Barcelona zagrała na całego w ataku. Lewandowski, który nosi Koszulka Barcelona z numerem 9, jest aktywny na polu ataku i nieustannie stwarza zagrożenia. Choć jego główka trafiła w słupek w 57. minucie, a bliski strzał w 64. minucie obronił bramkarz przeciwnika, w końcu wykorzystał okazję w 75. minucie i otrzymał dośrodkowanie Pedriego z lewej strony ustalony na 2-1.

Celem Barcelony na ten sezon jest nie tylko odzyskanie mistrzostwa La Liga, ale także osiągnięcie doskonałych wyników w europejskich rozgrywkach. W miarę upływu sezonu kibice nie mogą się doczekać, aż Barcelona będzie nadal zapewniać ekscytujące występy i doskonalić się w stawianiu czoła nowym wyzwaniom, aby odzyskać dawną chwałę.